فایل ورد جفت شدگي غير خطي امواج لانگمير فو رکانس بالا با امواج غبار صوتي فرکانس پايين در يک پلاسماي غير مغناطيسي

لینک دانلود

فایل ورد جفت شدگي غير خطي امواج لانگمير فو رکانس بالا با امواج غبار صوتي فرکانس پايين در يک پلاسماي غير مغناطيسي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد جفت شدگي غير خطي امواج لانگمير فو رکانس بالا با امواج غبار صوتي فرکانس پايين در يک پلاسماي غير مغناطيسي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد جفت شدگي غير خطي امواج لانگمير فو رکانس بالا با امواج غبار صوتي فرکانس پايين در يک پلاسماي غير مغناطيسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد جفت شدگي غير خطي امواج لانگمير فو رکانس بالا با امواج غبار صوتي فرکانس پايين در يک پلاسماي غير مغناطيسي :


سال انتشار : 1395تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

در طول سالهای اخیر، انتشار امواج غیرخطی در پلاسما یکی از مهمترین موضوعات فیزیک پلاسما بوده است. در این مقاله جفت شدگی غیر خطی امواج لانگمیر و فرکانس بالا با امواج غبار صوتی فرکانس پایین در یک پلاسمای غیر مغناطیسی که شامل الکترون,یون و ذرات غبار می باشد را بررسی میکنیم. این برهم کنش سبب ایجاد یک پوش سالیتون (تغییرات میدان امواج لانگمیر)می گردد.که این پوش تولید شده در یک چاه چگالی که کاویتون نامیده می شود به دام می افتد.با فرض اینکه توزیع یون ها در پلاسما به صورت نافزونور باشد,به تحلیل میدان الکتریکی و چاه چگالی پرداختیم. تحت اینشرایط معادلات جفت شده جدیدی حاصل شد که ضرایب آن به پارامتر نافزونوری مرتبط می باشد.با افزایش پارامترq, عمق چاه پتانسیل امواج غبار صوتی فرکانس پایین,بیشتر شدو انرژی میدان امواج لانگمیر بزرگتر شد در این حالت پوش سالیتون را از شکل دوکوهانه به صورت تک کوهانه مشاهده کردیم.

توضیحات بیشتر